The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Sruby na klíč jako zdravé a udržitelné bydlení

Hledáte model zdravého a udržitelného bydlení? Zaujaly vás moderní sruby na klíč? Podívejte se na finské sruby značky Honka.

Finské sruby na klíč jsou zajímavou alternativou vůči klasickým cihlovým domům. Nabízejí vysokou estetickou kvalitu ale také dlouhou životnost a velmi vysokou odolnost proti požárům, vlhkosti a extrémnímu počasí. Jsou vhodné do všech zeměpisných šířek i klimatických oblastí a s dobrou péčí mohou přetrvat až stovky let.

Nejmodernější technologie pro stavbu srubů na klíč

Značka Honka je průkopníkem nejmodernějších technologií. Tato společnost začala jako první vyrábět sruby na klíč průmyslovou cestou za použití nejlepšího dostupného stavebního materiálu, který vydrží i extrémní horka, mrazy nebo vichřice. Ve výrobě se uplatňuje nejvyšší možná míra automatizace zpracování dřeva, která zaručuje vysokou přesnost vyrobených částí a tak co nejmenší množství chyb při následné realizaci stavby. Vyrobení finského srubu na klíč je tak nejen velmi rychlé a přesné ale také relativně levné.

Sruby na klíč v ověřené kvalitě

Společnost Honka realizovala více než 85 tisíc staveb srubů na klíč v zemích od Francie až po Japonsko. Po těchto zkušenostech a řadě výzkumů a testování tak spolehlivě zaručuje jak vysokou kvalitu provedení tak jedny z nejlepších odolností proti zemětřesení, požárům i vlhkosti.

Certifikované severské dřevo

Při výrobě srubů na klíč Honka se používá pouze severské dřevo z certifikovaných finských lesů, nikdy ne z chráněných oblastí. Konkrétně se jedná o finskou polární borovici, která je dále zprácována ve městě Karstula uprostřed Finska. Vzniklé srubové domy jsou oblíbeny v Evropě i Asii od Francie a Německa až po Rusko, Japonsko i Čínu.

Bezpečné bydlení pro každého

Obáváte se kvality a bezpečnosti bydlení ve srubu? Nemusíte. Finské sruby na klíč jsou naprosto bezpečnou alternativou ke klasickým domům s vysokým důrazem na odolnost proti požárům a všem extrémním klimatickým podmínkám. Zkušenosti značky Honka se předávají z generace na generaci a jsou stále vylepšovány výzkumy v oblasti bezpečnosti a odolnosti. Spolupracujeme tak například na japonských studiích zemětřesení, na protipožárních výzkumech ve Finsku, na německých testech jak zvýšit energetické úspory nebo na finských bezpečnostních výzkumech vlhkosti.

Zaujaly vás vlastnosti moderních srubových domů? Jaké další přednosti nabízejí finské sruby? Rádi byste se dozvěděli více? Obraťte se na nás a ptejte se na cokoliv.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář