Mytí oken Brno

Specializujeme se na mytí oken a veškerých prosklených ploch . Provádíme mytí oken běžných, kastlových i nestandartních,ve velkých firmách i menších bytech či domech.Poradíme si s mytím oken i v hůře dostupných podmínkách,vše ověřeno mnohaletou praxí a zkušenostmi našich pracovníků.Provádíme mytí běžně znečištěných oken i oken silně znečištěných či po malířských a stavebních úpravách.V ceně je samozřejmě zahrnuto i mytí rámů a vnitřních i venkovních parapetů.Práci provádíme s největší možnou ohleduplností a opatrností.

Na vyžádání (u některých zakázek je to nutností) přijedeme po domluvě přímo k vám ,provedeme přesné zaměření , podrobnou prohlídku a následně vám připravíme konkrétní cenovou kalkulaci.

Běžné mytí oken

Provádíme mytí běžně znečištěných oken a výloh i mytí oken po malířských, stavebních a jiných pracích. V ceně služby běžného mytí oken je rovněž čištění rámů, vnitřních drážek, vnitřních a vnějších parapetů.

Ceník mytí oken

Běžné znečištění oboustranně

od 35,- / m2 (včetně rámů a parapetů)
pro zakázky většího rozsahu individuální kalkulace

Po stavebních pracích – silné znečištění

od 50,- / m2 (včetně rámů a parapetů)
pro zakázky většího rozsahu individuální kalkulace

Výškové mytí oken

Kromě klasického mytí oken provádíme rovněž mytí oken ve výškách. Dle charakteru zakázky a dostupnosti oken lze použít teleskopickou tyč nebo vysokozdvižnou plošinu (cena pronájmu plošiny se odvíjí od jejího výškového dosahu a doby pronájmu). U obtížně dostupných ploch používáme na mytí oken také horolezeckou techniku.

Ceník mytí oken

Běžné znečištění

od 50,- / m2
pro zakázky většího rozsahu individuální kalkulace

Silné znečištění

od 70,- / m2
pro zakázky většího rozsahu individuální kalkulace

Čištění žaluzií

Tato služba se specializuje na čištění horizontálních žaluzií, jež je možno objednat současně se službou běžného mytí oken, čištění koberců nebo jako samostatnou službu. Dle přání klienta lze před mytím oken sundat záclony či závěsy a po dokončení čištění je opět zavěsit.

Ceník čištění žaluzií – oboustranně

Čištění horizontálních žaluzií

od 30,- / m2 – běžné znečištění
od 50,- / m2 – silné znečištění
Pro zakázky většího rozsahu individuální kalkulace

V případě dotazů nás kontaktujte. Pro návrat na hlavní stranu využijte odkaz čištění koberců Brno.