The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Obývací stěny

Možná vás napadla otázka, zda jsou vůbec ještě obývací stěny v módě a zda vyhovují minimalistickým trendům? Ano, výrobci skvěle zareagovali i na tuto novou skutečnost. Moderní obývací stěny hýří volností, pyšní se originalitou a lehkostí s ohledem na variabilitu a praktičnost. Trh nabízí ohromné množství obývacích sestav a ty rozdělují podle jejich konstrukce a možností. Tajemství oblíbených sektorových stěn spočívá v jednoduchosti, nejde o kompaktní model, ale o sestavu malých a velkých skříní, vitrín, komod, polic a TV stolků. Jednotlivé kusy na sebe velikostně a stylově zapadají, je možné si časem jednotlivé prvky dokupovat.

Variabilní a praktické obývací stěny

Moderní obývací stěny výhoda – příznivé ceny a fakt, že je možné si je nechat poslat smontované. Jde skutečně o efektní, unikátně designovaný nábytek, který je navíc variabilní, účelový, vzdušný a barevně zajímavě kombinovaný. Příkladně velice elegantní je kombinace bílá/černá. Do většího interiéru je možné si zakoupit pevnou obývací stěnu, a pokud máte atypické pokoje, tak je tady možnost si nechat vyrobit nábytek na zakázku, ale to už zase něco stojí. Do malého obýváčku není vhodná tmavá stěna, ale světlá, světlé odstíny pokoj opticky rozšiřují. Taktéž je vhodné volit obývací stěnu sestavenou z polic a regálu, a tak využít prostor nejen na zemi.

Obývací stěny – dovoz po celé ČR zdarma

Milujete zrcadla? Tak si pořiďte zrcadlovou obývací stěnu. Všechno je možné a s dopravou zdarma, ale to musíte zavítat do největšího internetového obchodu s nábytkem t-nabytek.cz. A pokud jsou ve vašem hledáčku exkluzivní, retro nebo klasické či starožitné obývací stěny, tak jste na tom správném místě, nechybí zázemí kamenné prodejny v Chrudimi a spolehlivá zákaznická podpora. A nyní záleží už jen na vašich bytových a finančních možnostech, fantazii a estetickém cítění.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář