The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Nejžádanější podlahovina současnosti – VINYL

Na trhu podlahovin je v dnešní době k dostání nepřeberné množství různých druhů –
PVC, dlažby, vinyly, koberce,
plovoucí podlahy, korky, dřevěné podlahy adt. Jak se ale zorientovat v jejich užitných vlastnostech, životnosti, cenách? Jak zvolit tu správnou podlahu pro naše účely? Odpovědi na tyto otázky nám v současnosti dává trh sám.

Nejlepším ukazatelem kvality materiálu, je jeho odebrané množství. A když k nám dnes zákazník vstoupí do prodejny, jsem si z 90% procent jist, že jeho dotaz bude znít: „Máte vinylové podlahy?“. Ano,
vinylová podlaha je v současné době nejžádanějším artiklem, co se týče vytíratelného druhu podlahy. Proč? Protože je velice odolná, snadno udržovatelná a nabízí nepřeberné množství krásných vzorů v imitacích dřevin i dlažeb.

My bychom Vám tímto článkem chtěli dnes představit dva druhy těchto podlah a to vinylové podlahy v rolích Java/Jupiter a vinylové podlahy v pásech iD Selection 40. Třeba imitace dřevěných podlah jsou v provedení vinylů iD Selction 40 tak zdařilé, že ani oko zkušeného podlaháře někdy v místnosti po realizaci nepozná, jestli stojí na skutečně dřevěné, nebo na vinylové podlaze. Vinyl, je ovšem

oproti dřevu mnohem odolnější, tvarově stálejší a taky nepoměrně levnější. Když jsme u té ceny, vinylovou podlahu iD Selection 40 u nás pořídíte za 499,-Kč/m2.

Chcete-li finančně ještě níž, protože Vás rozpočet před dokončením stavby již tlačí, nebo jen děláte rekonstrukci, do které nechcete příliš investovat, pak je tady vinylová podlaha v rolích Java/Jupiter, kterou nabízíme již za 375,-Kč/m2.

Obě tyto podlahoviny vyžadují

samozřejmě naprosto dokonale připravený podklad – nejlépe vystěrkovaný beton nebo anhydrit, popřípadě OSB (nebo dřevotřískové) desky, které je ovšem taky lépe přetáhnout vrstvou disperzní stěrky a následně, před samotným lepením podlahovin přebrousit.

O všechny tyto práce-jak přípravu podkladu, tak
pokládku podlahovin se samozřejmě postaráme my. Vy si na naši vzorkovně v Brně, nebo na našem e-shopu pouze vyberete druh vinylu a dekor, o vše ostatní se postaráme my.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář