The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Montovaná hala lepší než zděná?

Mnoho investorů se ptá, proč by měla být montovaná hala lepší a hlavně v čem, než klasická zděná budova. Otázek je mnoho a my si můžeme na některé z nich odpovědět.

Rostoucí trend oblíbenosti montovaných hal

Montované haly v posledních letech zažívají velký vzrůst poptávek. Jsou jednoduše řešené a na přání a požadavky klientů se mohou přizpůsobit. Jsou variabilním a velmi výhodným řešením pro ty, co mají omezený rozpočet nebo z časových důvodů spěchají na zastřešení. Mají mnoho výhod, které bychom u zděných staveb jen těžko hledali. V případě, že se nám zamlouvá řešení takovým montovaných hal, při prvotní schůzce s pracovníky odpovídající firmy, můžeme vyjádřit své představy, zeptat se na náklady i na čas realizace.

Výhody montovaných hal

Všechny montované haly mají jednu velkou výhodu, která se určitě bude zamlouvat všem váhajícím investorům. Je to její snadná a především rychlá montáž. Takovou halu můžeme totiž mít postavenou v průběhu několika dní nebo týdnů. V případě zděných budov se to říct nedá, a proto v tomhle ohledu nemají montované haly konkurenci.

Jak už bylo zmíněno, tyto haly lze jednoduše smontovat. Pevná ocelová konstrukce je variabilní a je opláštěna rovněž velmi pevnou a kvalitní plachtou. Zde se mohou podle přání klienta umístit různé světlíky, okna a dveřní průchody.

Asi nejvíce bude každého investora zajímat především cena montované haly. Ta je ovlivněna právě různým doplněním, jako je osvětlení nebo tepelná izolace, ale stále je jejich cena velice nízká ve srovnání s klasickou zděnou budovou. Takže její pořizovací cena je spolu s provozními náklady tahounem pro zájemce.

Využití montovaných hal je široké

Pokud potřebujeme skladové prostory nebo výrobní haly, jsou montované haly tím správným řešením. Nejenže jsou rychle postaveny, ale jejich velikost závisí na požadavcích klienta a mohou být také rozšířeny, i když jsou již postaveny.

Nejen v odvětví výrobním se mohou tyto haly využít. Možnost je také v zemědělském sektoru, kde slouží jako stáje pro hospodářská zvířata, k uskladnění jejich krmiva i podestýlky. Dále je můžeme využít jako garáže pro těžkou techniku nebo dokonce jako hangáry pro letadla.

Ničím neobvyklým ale nejsou tyto haly ale také jako zastřešení sportovišť, tenisových kurtů, hřišť nebo jízdáren.

Montované haly jsou pro řadu svých výhod dokonalým a variabilním řešením pro své spokojené investory a to prakticky po celém světě.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář