The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Lité podlahy

Stavíte? Renovujete? Vyzkoušejte podlahy od nás!

Naší specializací jsou lité podlahy. Vyberte si naši profesionální realizaci – anhydritových nebo cementových podlah. Hlavní výhodou je jejich rychlá doba vyhotovení. Již na druhý den po nich můžete chodit. Výsledkem je rovná podlaha, na kterou lze hned pokládat dlažbu, PVC, koberec nebo plovoucí podlahu. Působíme po celé České republice.

Anhydritové podlahysměsí pro tento typ podlah je vysoce kvalitní řada podlahových hmot, které se používají pro interiérové použití (např. v novostavbách, při rekonstrukci bytových nebo kancelářských objektů). Je dodávána v suchém stavu v sile nebo jako čerstvá směs dovezená v domíchávači. Obrovskou výhodou anhydritových podlah je výborný přenos tepla u podlahových topení.

Cementové podlahy – se dodává ve stejném stavu, jako je tomu u anhydritových podlah. Cementový litý potěr je možné využít v konstrukci podlahy jako potěr oddělený od podkladu fólií, na izolační vrstvě, potěr pro podlahové vytápění nebo pro plovoucí podlahy. Tento typ je možné použít i do vlhkých prostor (např. veřejné sprchy, kryté bazény).

Cenovou nabídku pro Vás zpracujeme ZDARMA, ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Odborně poradíme a pomůžeme při výběru vhodného materiálu pro danou stavbu. Pro naše zákazníky zaměřujeme stavbu laserem.

 

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář