The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Kvalitní montérky

Montérky

Montérky jsou oblečení, které se hodí snad k opravdu každé pracovní činnosti. V posledních letech už to navíc nejsou jen omšelé modré „pracovní tepláky“, došlo totiž nejen ke zlepšení celkového designu, ale vyšší je samozřejmě i kvalita. A nutno podotknout, že cena se zase tolik nezměnila.

Moderní montérky jsou synonymem funkčnosti, kvality, respektu a samozřejmě i nejvyšší možné pohodlnosti, což ještě nedávno tak úplně neplatilo. Je také možné si vybrat montérkový komplet, kde si můžete navolit nejrůznější kombinace – montérková bunda nebo montérkové kalhoty jsou při práci v terénu věcí přímo nepostradatelnou.

Další možností z naší nabídky je třeba montérkový komplet do pasu, montérková blůza a tak podobně. Nezapomínáme ani na práci v zimních měsících, pro kterou jsou velmi vhodným pomocníkem zimní montérkové kalhoty, které jsou pro práci venku nebo v nevytápěných prostorách dostatečně zateplené.

Pokud pořizujete montérky pro své kmenové zaměstnance, je určitě nejdůležitějším kritériem jejich cena. V našem eshopu samozřejmě myslíme i na menší firmy, o čemž Vás určitě přesvědčí naše levná řada pracovních montérek COOL Trend, které disponují i řadou praktických prvků (kapsa na mobil, nastavitelná šířka rukávu atd.). Vybrat si můžete i z několika velikostí – zkrácené (170 cm), standardní (182 cm) a prodloužené (194 cm), samozřejmostí je pak v naší nabídce i dětská či dámská verze jednotlivých druhů montérek. A co takhle montérky s laclem, které působí navíc i poměrně klasickým dojmem?

Naše produkty mají i mimořádnou odolnost, takže se nemusíte obávat roztržení montérek hned první den v nové práci. A samozřejmě, pokud nemáte z nějakého důvodu rádi modrou barvu, můžete si vybrat šedivý, černý či třeba jasně červený montérkový komplet.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář