The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Jak na rekonstrukci bytu efektivně

Alfavertical s.r.o., která se specializuje se na přestavby bytových jader, na vytváření a zhotovování projekčních prací včetně 3D vizualizací a statistických výpočtů a posudků, patří mezi specialisty na trhu. Nabízí komplexní služby, tudíž není třeba se starat o další činnosti, které jsou spojeny s rekonstrukcí bytového jádra Brno.

Při samotné rekonstrukci nabízí zajištění nové vodoinstalace, elektroinstalace a odpadů, sádrování a štukování omítek, montáž nových oken, stínících systémů, parapetů. U podlah nabízí jejich pokládku, betonování a nivelaci. Montuji další doplňky do bytu včetně instalace protipožárních nebo bezpečnostních dveří.

Firma se specializuje mimo rekonstrukce bytového jádra Brno i na změnu dispozice bytu, a to na řezání do panelů, včetně zajištění souvisejících inženýrských služeb. Realizují a zhotovují veškeré projekční práce, a to i včetně 3D vizualizací statických posudků. Zvláště 3D vizualizace rekonstrukce jsou mezi klienty hojně oblíbené, protože dokáží věrně zobrazit budoucí výsledek rekonstrukce.

Navštivte webové stránky www.alfavertical.cz, které vám dále napoví jakým směrem se při rekonstrukci bytu ubírat a jak bude výsledný efekt vypadat.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář