The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Hodinový manžel Praha 4

Služby hodinového manžela jsou čím dál oblíbenější

Na českém trhu se pomalu začíná rozrůstat okruh podnikatelů, kteří nabízejí služby hodinového manžela. Není to zcela nová služba, dříve tu podobné existovaly taky, ale nejmenovaly se tak, jako dnes. Dřív to bývala sousedská výpomoc a soused, který toho uměl víc, než manžel, prováděl stejné práce, které dnes nabízí hodinový manžel. Na českém trhu se služba hodinového manžela uchytila někdy kolem roku 2005, ale až od roku 2010 zažívá svůj velký boom a v současnosti nabízí tyto služby přes 400 firem. V současnosti se kolikrát ani sousedé v bytech pořádně neznají, lidé nevědí, kdo s nimi v bytových domech bydlí, a tak nemůže být řeč o sousedské výpomoci a najít někoho známého, který by opravil to či ono je čím dál složitější. Proto jsou podmínky pro rozvoj tohoto podnikání ideální.

Může k vám docházet pravidelně a starat se o všechny opravy ve vaší domácnosti

Najdou se společnosti nebo živnostníci, jejichž služby jsou průměrné, ale existují i takoví, kteří chtějí vyčnívat nad průměrem, nabízejí dokonalý klientský servis a dokážou velmi kvalitně odvést svoji práci. Mezi ně se může řadit i společnost Hodinový manžel Praha. Působí na trhu v Praze již dlouhou řadu let a za tu dobu obsloužila velké množství zákazníků, kteří vždy byli spokojení s provedením prací, s přístupem jejích pracovníků a s možností dohodnout si brzký termín pro realizaci služby.

Přehledně prezentují celou společnost internetové stránky, na kterých klient rychle najde vše, co potřebuje. Podrobný přehled nabízených služeb, důležité kontakty, základní ceník a také hodnocení klientů společnosti. Pouze základní ceník tu společnost Hodinový manžel Praha 4 uvádí proto, aby si klient mohl udělat hrubou představu o cenách, podrobnou kalkulaci mu vypočítají pracovníci společnosti buď prostřednictvím telefonu, nebo emailu. Do ceny jsou zahrnovány tři položky. Náklady na dopravu, náklady na hodinovou práci pracovníků a náklady na materiál. Ten si může klient zakoupit sám nebo jej poskytne společnost Hodinový manžel Praha. Za materiál nemusí klient platit žádné zálohy, ten je vyúčtován v konečné ceně po provedení všech prací. Drobný materiál (šrouby a hmoždinky) je zdarma.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář