The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Důvěryhodná a profesionální bezpečnostní agentura ve Zlíně

Kdo je ASTREMA s.r.o.?

Od roku 1993 působí ve Zlínském kraji důvěryhodná a bezpečnostní agentura Zlín, která nabízí své široké služby širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů, kde mimo jiné také zajišťuje úklidové služby. Pro firmu je tedy prioritou spokojený zákazník, na čemž si Astrema s.r.o. velice zakládá. Filosofií firmy je při realizaci zakázek přemýšlet za klienta ve smyslu snížit možné riziko škody na jeho majetku a neztratit jeho důvěru. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.

Působnost firmy?

Jak již bylo zmíněno, tak úklidové služby Zlín mohou využít zákazníci z celé Moravy, kde se především obrací na firmu klienti ze Zlínského a Olomouckého kraje.

Technologie špičkové úrovně

Společnosti ve Zlíně a Otrokovicích se pyšní vyspělou technologií špičkové úrovně. Monitoring a kontrola objektu po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, je nejvyšší možná úroveň rychlého nasazení. Poplachový signál automaticky spouští na ono místo i své hlídky, takže se není čeho obávat. Pachatel tak může být přistižen v místě činu, což je rozhodně potěšující okolností. Řada lidí má ten problém, že byli vykradeni, ale nikde není záznam. Pokud navíc nejsou pojištění, nedostanou zpět žádnou náhradu škody.

Fyzická ostraha – profesionální bezpečnostní agentura Zlín

Bezpečnostní agentura Zlín, působící ve Zlínském, ale i Olomouckém kraji, nabízí široké spektrum služeb pro své klienty. Orientována je taktéž na úklidové služby Zlín, prioritou je ale komplexní ostraha osob a objektů na moravském území. Cílem firmy, je snížit možné riziko škody na majetku a neztratit důvěru klientů a jejich investované peníze do našich služeb maximálně zúročit.

Fyzická ostraha objektů

Úkolem pracovníků společnosti Astrema s.r.o. je především prevence a zabránění možných škod u majetku klienta. Je na něj kladeno důrazně profesionální vystupování, spolehlivost, rychlá reakce a samostatné rozhodování v nastalých krizových situacích.

Astrema s.r.o. nabízí komplexní služby, jakými jsou fyzické střežení objektu proti vzniknutí nežádoucí osoby (vloupání), obchůzková služba s využitím kontrolního systému, kontrola (obsluha vrátnic) vynášených a vyvážených věcí z hlídaného objektu, kontrola alkoholu v krvi zaměstnanců, obsluha elektronických zabezpečovacích systémů v objektu, kamerový dohled hlídaného areálu (objektu), okamžitý zásah v případě nejrůznějších havárií (voda, plyn, elektrický zkrat, ekologická havárie, apod.) nebo řešení krizových událostí.

Výhody fyzické bezpečnostní ostrahy

Je zřejmé, že hlavním úkolem bezpečnostní agentury, resp. jejich bezpečnostních pracovníků je zabránění, ale i prevence možných škod na majetku klienta. Jako každý pracovník, má i tento celou řadu povinností, které má v náplni práce a ani v dnešní době není stále možné, vše technicky vyřešit jinak než jeho fyzickou přítomností.

Bezpečnostní agentura Zlín má fyzickou bezpečnostní ostrahu ve svém portfoliu, kterou nabízí svým klientům. Jedná se především o tyto činnosti:

  • fyzická ostraha objektu chránící proti vniknutí nežádoucích osob a případnému vloupání
  • obchůzková kontrola s využitím kontrolního hlídacího systému
  • kontrola vynášených příp. vyvážených věcí z hlídaného objektu, v úvahu připadá i možná obsluha vrátnic
  • kontrola zaměstnanců na přítomnost alkoholu
  • obsluha zabezpečovacích systémů v objektu a kamerový dohled areálu
  • výdej klíčů a jejich evidence, ale i kontrola soukromých parkovišť
  • řešení krizových situací v objektu, jako jsou havárie vody, plynu, elektrický zkrat a další ekologické aspekty
  • součinnost se složkami integrovaného systému, tzn. s Policií České republiky, hasiči a záchrannou službou
  • v úvahu přichází i pořadatelská služba na festivalech, kulturních a společenských akcích
  • ochrana osob VIP

Pro větší efektivnost systému a snížení provozních nákladů je doporučeno kombinovat fyzickou ostrahu s ostrahou elektronickou.

Úklidové služby Astrema s.r.o. ve Zlíně

Naše úklidová firma Zlín Astrema s.ro. nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové služby ve Zlíně. Mezi nabízené služby patří pravidelný úklidový servis administrativních budov, kanceláří, nemocnic, škol, školek. Ale i domovní úklidy nebytových prostor (panelové domy). Dále i běžné úklidy bytů po malování a rekonstrukcích a dokončovací úklidové práce v interiérech při kolaudaci.

Pro úklid jsou používány kvalitní spolehlivé prostředky, které splňují ekologická kritéria a nechybí jim ani šetrnost vůči čištěným materiálům.

Příjemné a čisté prostředí pro své zaměstnance

Našim klientům zaručujeme solidní a vstřícné jednání, vhodné řešení i pro nestandardní situace, úsporu času a především nákladů, kdy výsledkem je příjemné, čisté a vitalizující prostředí. Dle Vašich požadavků upravíme časový rozvrh úklidových prací.

Úklidové služby Zlín působí především na Moravě, a to ve Zlínském a Olomouckém kraji. Od roku 1993, kdy firma vznikla, nabízí taktéž bezpečnostní služby, která nabízí svému širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář