The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Čištění koberců a sedacích souprav Ostrava

Jsme nejlepší firma v okrese Ostrava zabývající se hloubkovým čištěním koberců a sedaček. Firma Čištění koberců Ostrava s webovými stránkami cistenikobercuostrava.eu je na místním trhu jednička v poskytování služby mokrého čištění koberců, sedacích souprav, křesel, židlí, kuchyňských lavic, taburetů, autosedaček, kočárků, kusových koberců, rohoží, zkrátka všeho, co je potáhnuto čalouněním. Doprava po Ostravě je ZDARMA, objedávat lze na tel.:737 383 515 nebo e-mailu: info@cistenikobercuostrava.eu

Čištění koberců v Ostravě a okolí

K čištění využíváme výhradně vysavače na mokré čištění od německého výrobce Kärcher. Za dobu naší existence už jsme v čištění koberců a sedaček vyzkoušeli mnoho strojů, ale my i naši zákazníci jsme byli vždy velmi spokojeni se stroji od firmy Kärcher. Taktéž čisticí prostředky používáme výhradně od firmy Kärcher, konkrétně prášek RM760, který provoní vaše koberce a bez bělidel a fosfátů rozzáří váš koberec do původních barev.

Čištění koberců ve firmách i domácnostech

Jsme plátci daně, takže naše služby využívají rovněž velké firmy. Pro firmy nabízíme čištění zátěžových koberců, po kterých se chodí v botech čištění koberců s kartáčovou hlavicí. Kartáčovací hlavice vaše koberce narovná a důkladně je zbaví nečistot a skrvn. Koberce tak získají původní mladistvý vzhled a vaše kancelářské prostory budou zářit a vonět čistotou. Tuto službu rozhodně doporučujeme opakovat minimálně jednou ročně. A to nejlépe o svátcích, kdy se po kobercích tolik neběhá jako v běžné dny.Čištění sedaček Ostrava.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář