Půjčovna čističů koberců Brno

OMLOUVÁME SE, ALE PŮJČOVNA JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.
HOTOVOSTNÍ KAUCE 2000,-Kč

K dispozici jsou nové profesionální čistící přístroje Kärcher Puzzi 100 Super (2013), které patří mezi špičku v mokrém čištění. Kromě klasických typů koberců je možno s těmito vysavači čistit také koberce bavlněné, matrace a všechny typy čalounění včetně autopotahů. Při zapůjčení budete proškoleni ohledně efektivního postupu čištění a správného zacházení se strojem.

Součástí zapůjčení stroje je bezplatné poskytnutí tepovacích nástavců a 10ti dávek čistícího prostředku Kärcher RM 760 (množství vystačí pro vyčištění bytu 2+1). Pokud budete potřebovat další dávky čistícího prostředku, nabízíme jednu dávku za 7,- Kč. Jedná se o nejkvalitnější čisticí prostředek dostupný na trhu. POZOR NA LEVNÉ NÁHRAŽKY – NEMAJÍ HLOUBKOVÝ ČISTICÍ ÚČINEK A ULPÍVAJÍ V KOBERCI!

Preferujeme osobní převzetí na adrese: Ondráčkova 15, Brno – Líšeň (ukázat na mapě). Přístroj Kärcher Puzzi 100 Super včetně příslušenství je možno v Brně také přivést (poplatek 100 Kč) a odvést (poplatek 100 Kč). Při dopravě mimo Brno si účtujeme 8,-Kč/km.

Čisticí prostředek Karcher RM 760

Nejefektivnější čistící prášek pro použití ve strojích určených pro čištění koberců, čalounění a interiérů vozidel. Receptura je léty prověřená a vysoce hodnocená mezi profesionály v oblasti čištění. Karcher RM 760 je slabě alkalický prostředek, 100 % rozpustný ve vodě a mimořádně šetrný k čištěnému materiálu. Neobsahuje optické zesvětlovače ani bělící prostředky. Po aplikaci prostředku Kärcher RM 760 provoní čištěný povrch příjemnou a svěží vůní.

Čistič koberců Karcher Puzzi 100 Super

Čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 100 Super patří do třídy profi. Pracuje na bázi mokrého tlakového čištění se zpětným odsáváním nečistot. V přístroji jsou dvě oddělené nádrže – objem nádrže pro čistou vodu činí 10 litrů, objem nádrže pro znečištěnou vodu činí rovněž 10 litrů. Tlak 1 bar, podtlak 20kPa.

 

Karcher

Technické parametry

  • Průtok vzduchu: 54 l / s
  • Podtlak: 200 bar
  • Nástřikové množství: 1 l / min.
  • Množství vody – max: 1,6 l / min.
  • Nástřikový tlak: 1 bar
  • Zpětný tlak: 2,5 bar
  • Max. teplota vod: 50 st. C
  • Max. příkon: 1290 W
  • Hmotnost: 10,3 kg
  • Rozměry d x š x v: 665 x 320 x 425 mm

 

KW: půjčovna strojů na čištění koberců Brno, půjčovna čistících strojů na koberce Brno, půjčovna čističů koberců Brno, půjčovna vysavačů Brno, půjčovna úklidových strojů Brno, půjčovna tepovačů Brno.

V případě dotazů nás kontaktujte. Pro návrat na hlavní stranu využijte odkaz čištění koberců Brno.