The block construction of Etherna allows for very easy content creation. Some things just cannot be made easier.

Dětské patrové postele

Pokud zařizujete dětem nový pokoj je určitě na prvním místě vybrat správnou postel. Postel by měla zapadnout do proporcí interiéru. V dnešní době malý pokoj není překážkou, jak zakomponovat kvalitní prostornou postel aniž by ubylo místa i pro úložný a hrací prostor.

Řešením jsou dětské patrové postele.

patrova postel 1

Pokud se řekne patrová postel, spoustě lidí se vybaví postel se dvěma ložnými plochami nad sebou anebo ještě přistýlky v podobě šuplíku. Tyto dětské postele nám ušetří prostor v pokoji, který obývají dvě či tři děti. Nově mohou být dětské patrové postele pro více dětí obohaceny o úložný prostor ve formě polic, regálů apod. Mezi patrové postele můžeme řadit také postele s jednou ložnou plochou v patře a pod ní je umístěný úložný prostor a psací stůl. Tento systém patrových postelí se u nás stává velmi oblíbeným a proto i jejich nabídka, je velmi bohatá. Barevná škála pro kluky a holky již také není překážkou ve výběru těchto patrových postelí. Výrobce se snaží uspokojit zákazníka, co se designu týče, ale hlavně se zaměřuje na praktické využití tohoto nábytku. Patrové postele se taky liší ve způsobu výlezu na lůžko, postele s žebříkem nebo schůdky, vše záleží na tom, kde bude postel umístěná a zda je v pokoji dostatečný prostor pro schůdky. U většiny modelů patrových postelí je umístěn ve schůdcích úložný prostor a to v podobě polic nebo šuplíků.

patrova postel 2

Dětské patrové postele nabízíme v masivním provedení, kdy je postel vyrobena ze smrkového či bukového dřeva. Postele z přírodních materiálů mají své kouzlo. Většinou se postele vyrábí ze smrkového dřeva, kdy se dřevo dle výběru zákazníka namoří do požadovaného odstínu. U smrkového dřeva jsme schopni dodat postel v jakémkoliv rozměru, dle přání zákazníka. Postele z bukového dřeva jsou dražší, ale materiál je tvrdší a kvalitnější. Dále pak nabízíme patrové postele z lamina. Tato nabídka postelí je bohatší. Údržba tohoto materiálu je také snadná a hlavně je nábytek z lamina cenově dostupný. Podobný materiál jako lamino je MDF deska foliovaná, jde o kvalitní dřevovláknitou desku, která má v podstatě vlastnosti dřeva. Postele z tohoto materiálu jsou dražší, ale má spoustu předností, které určitě oceníte. Mezi ně řadíme tvrdost a vlastnosti materiálu a velmi snadná údržba fólie. Jelikož je materiál velmi tvrdý a podobný dřevu, často se u tohoto materiálu setkáme s frézovanými vzory.

This article was written by: cistenikobercubrno

Napsat komentář