Praha je pro někoho nepřehledná, lidmi a zejména turisty, se hemžící džungle, pro některé je to město, jako každé jiné. Co člověk, to názor a co řidič, to spousta příběhů. Pohybování se za volantem v rušném pražském provozu chce někdy notnou dávku trpělivosti a řidičského umění. Pokud však potřebujte něco stěhovat nebo převážet, pak je to o to větší dobrodružství.

Co nejvíce si to zjednodušit

Ať už se přesouváte z jednoho konce Prahy na druhý, nebo se stěhujete jen o pár ulic, vyjde to nastejno. Nikdy nepřenesete nábytek pěšky, to je jasné. Pokud ovšem nejste fanda do posilování a neberete stěhování jako formu tréningu. Ale zpátky na zem. Ve většině případů se lidé snaží přestěhovat co nejjednodušeji a zejména co nejrychleji. Ideálně je to, jak se říká, jedním vrzem, tedy jedním autem, jedním naložením a jedním vyložením v místě určení. A toto platí v kterékoliv části naší republiky, samozřejmě Prahu nevyjímaje.

Praktická a rozumná volba

Řešení se nabízí několik, ovšem nejvhodnější se jeví v případě, kdy nemáte vlastní náklaďák, zapůjčení dodávky. Není nic jednoduššího. Na webu najdete firmu, zarezervujete termín, vyberete vhodnou dodávku a je to. Naložíte, vyložíte a můžete jít na pivo. Samozřejmě toto je velmi zjednodušená verze, ale v kostce tomu tak skutečně je.

Dodávky jsou v půjčovně dodávek k dispozici v různých variantách, dle individuálních potřeb zákazníků, jsou moderní a účelně vybaveny, není problém je řídit pouze s řidičským oprávněním skupiny B.

Co když se vyskytne problém

Pokud se obáváte, že budete bloudit, je vhodné říct si o navigaci, kterou vám Půjčovna dodávek Praha zapůjčí, samozřejmě zdarma. V případě jiných problémů, které by se nečekaně vyskytly v průběhu vaší cesty zapůjčenou dodávkou, je určitě vhodné kontaktovat půjčovnu a vše řešit ke zdárnému konci. I když je Praha pro mnohé řidiče velký problém, v případě stěhování se zapůjčenou dodávkou to půjde jistě lépe, než kdybyste několikrát kvůli malému autu jezdili tam a zpět.

Bezpečnostních agentur je na trhu velké množství. Nicméně ne každá agentura vám nabídne služby komplexně. Bezpečnostní agentura Zlín jistě přijde někdy vhod. Je jedno, o jaký objekt, majetek nebo lidi se jedná, vždy je potřeba oslovit někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Ochrana majetku se nemusí týkat jen fyzické osoby, která daný objekt, osobu nebo majetek hlídá. Bezpečností agentura má totiž na starost váš majetek. Zaměstnanci procházejí prověrkou, která je prověří a to včetně lidí, kteří mají na starost úklid. Nemusíte se tak bát, že byste do bytu či firmy pouštěli nezodpovědnou osobu, která by vás okradla. Bezpečností agentury si totiž zakládají na poctivých zaměstnancích. Podobnou funkci má i elektronická ostraha a bezpečnostní agentura Otrokovice, která je levná a prokáže stejně efektivní způsob. Majitelé rekreačních objektů mohou v klidu spát, protože riziko, že někdo odcizí předměty, není tak velké. Kdo zahlédne bezpečnostní systém, bude odrazen od nápadu něco tu ukrást.

Pro své klienty zajišťuje bezpečnostní agentura Zlín fyzickou bezpečnostní ostrahu. Jedná se především o tyto činnosti:

 • fyzická ostraha objektu chránící proti vniknutí nežádoucích osob a případnému vloupání
 • obchůzková kontrola s využitím kontrolního hlídacího systému
 • kontrola vynášených příp. vyvážených věcí z hlídaného objektu, v úvahu připadá i možná obsluha vrátnic
 • obsluha zabezpečovacích systémů v objektu a kamerový dohled areálu

Každý z nás chce, aby byl jeho domov útulný, poskytoval mu prostor pro relaxaci, odpočinek a načerpání energie. Na tom se velkou měrou podílí čistota prostředí, které nás obklopuje, a ovlivňuje nejen naši pohodu, ale i naše zdraví.

Pro důkladný úklid však nestačí jen utřít prach nebo vyluxovat. Tak totiž neodstraníme všechny nečistoty. Čas od času je proto nezbytné vzít úklid pořádně z gruntu a svěřit se do rukou odborníkům, díky nimž bude váš byt čistý jako klícka. Provedou běžné mytí oken, ale poradí si i s těmi znečištěnými po malířských nebo stavebních pracích. Protože disponují profesionální technikou a prostředky, hloubkově vyčistí koberce, matrace, sedačky i další čalouněný nábytek. Většinou používají metodu mokrého čištění koberců, která nejen velmi efektivně odsaje všechny nečistoty, roztoče, prach i nežádoucí pachy, ale zároveň také regeneruje vlákna, oživuje původní barvy, prodlužuje životnost a provoní čištěný povrch. Prostor tak celý ožije.

Pak už stačí jen doladit maličkosti v podobě dekorací a bytových doplňků, které jsou v interiéru pomyslnou „třešničkou na dortu“. Správnou náladu a příjemné prostředí pro posezení s přáteli či rodinou dotvoří svícny mnoha stylů. Nezapomeňte svým hostům nabídnout pohoštění, servírovat ho můžete například ve stylových barevných miskách či talířích. K vychutnání opravdové domácí pohody patří i sklenka dobrého vína. Dopřát si ho můžete v kvalitních sklenicích a karafách, které chuťový požitek ještě umocní.

Jste-li spíše milovníkem kávy a čaje, pak vám radost jistě udělají krásné šálky v zajímavých metalických barvách či skleněné konvice, ve kterých si lahodný mok snadno připravíte. Oblíbeným bytovým doplňkem je dnes také dekorační sklo. Jedná se hlavně o skleněné vázy v unikátním designu a rozmanitých barvách, které dodají interiéru punc prvotřídní elegance. Jak si doladíte váš domov, je jen na vás. Hlavní je, abyste se v něm cítili příjemně a rádi zde trávili svůj čas.

Možná vás napadla otázka, zda jsou vůbec ještě obývací stěny v módě a zda vyhovují minimalistickým trendům? Ano, výrobci skvěle zareagovali i na tuto novou skutečnost. Moderní obývací stěny hýří volností, pyšní se originalitou a lehkostí s ohledem na variabilitu a praktičnost. Trh nabízí ohromné množství obývacích sestav a ty rozdělují podle jejich konstrukce a možností. Tajemství oblíbených sektorových stěn spočívá v jednoduchosti, nejde o kompaktní model, ale o sestavu malých a velkých skříní, vitrín, komod, polic a TV stolků. Jednotlivé kusy na sebe velikostně a stylově zapadají, je možné si časem jednotlivé prvky dokupovat.

Variabilní a praktické obývací stěny

Moderní obývací stěny výhoda – příznivé ceny a fakt, že je možné si je nechat poslat smontované. Jde skutečně o efektní, unikátně designovaný nábytek, který je navíc variabilní, účelový, vzdušný a barevně zajímavě kombinovaný. Příkladně velice elegantní je kombinace bílá/černá. Do většího interiéru je možné si zakoupit pevnou obývací stěnu, a pokud máte atypické pokoje, tak je tady možnost si nechat vyrobit nábytek na zakázku, ale to už zase něco stojí. Do malého obýváčku není vhodná tmavá stěna, ale světlá, světlé odstíny pokoj opticky rozšiřují. Taktéž je vhodné volit obývací stěnu sestavenou z polic a regálu, a tak využít prostor nejen na zemi.

Obývací stěny – dovoz po celé ČR zdarma

Milujete zrcadla? Tak si pořiďte zrcadlovou obývací stěnu. Všechno je možné a s dopravou zdarma, ale to musíte zavítat do největšího internetového obchodu s nábytkem t-nabytek.cz. A pokud jsou ve vašem hledáčku exkluzivní, retro nebo klasické či starožitné obývací stěny, tak jste na tom správném místě, nechybí zázemí kamenné prodejny v Chrudimi a spolehlivá zákaznická podpora. A nyní záleží už jen na vašich bytových a finančních možnostech, fantazii a estetickém cítění.

Alfavertical s.r.o., která se specializuje se na přestavby bytových jader, na vytváření a zhotovování projekčních prací včetně 3D vizualizací a statistických výpočtů a posudků, patří mezi specialisty na trhu. Nabízí komplexní služby, tudíž není třeba se starat o další činnosti, které jsou spojeny s rekonstrukcí bytového jádra Brno.

Při samotné rekonstrukci nabízí zajištění nové vodoinstalace, elektroinstalace a odpadů, sádrování a štukování omítek, montáž nových oken, stínících systémů, parapetů. U podlah nabízí jejich pokládku, betonování a nivelaci. Montuji další doplňky do bytu včetně instalace protipožárních nebo bezpečnostních dveří.

Firma se specializuje mimo rekonstrukce bytového jádra Brno i na změnu dispozice bytu, a to na řezání do panelů, včetně zajištění souvisejících inženýrských služeb. Realizují a zhotovují veškeré projekční práce, a to i včetně 3D vizualizací statických posudků. Zvláště 3D vizualizace rekonstrukce jsou mezi klienty hojně oblíbené, protože dokáží věrně zobrazit budoucí výsledek rekonstrukce.

Navštivte webové stránky www.alfavertical.cz, které vám dále napoví jakým směrem se při rekonstrukci bytu ubírat a jak bude výsledný efekt vypadat.

Kdo je ASTREMA s.r.o.?

Od roku 1993 působí ve Zlínském kraji důvěryhodná a bezpečnostní agentura Zlín, která nabízí své široké služby širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů, kde mimo jiné také zajišťuje úklidové služby. Pro firmu je tedy prioritou spokojený zákazník, na čemž si Astrema s.r.o. velice zakládá. Filosofií firmy je při realizaci zakázek přemýšlet za klienta ve smyslu snížit možné riziko škody na jeho majetku a neztratit jeho důvěru. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.

Působnost firmy?

Jak již bylo zmíněno, tak úklidové služby Zlín mohou využít zákazníci z celé Moravy, kde se především obrací na firmu klienti ze Zlínského a Olomouckého kraje.

Technologie špičkové úrovně

Společnosti ve Zlíně a Otrokovicích se pyšní vyspělou technologií špičkové úrovně. Monitoring a kontrola objektu po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, je nejvyšší možná úroveň rychlého nasazení. Poplachový signál automaticky spouští na ono místo i své hlídky, takže se není čeho obávat. Pachatel tak může být přistižen v místě činu, což je rozhodně potěšující okolností. Řada lidí má ten problém, že byli vykradeni, ale nikde není záznam. Pokud navíc nejsou pojištění, nedostanou zpět žádnou náhradu škody.

Fyzická ostraha – profesionální bezpečnostní agentura Zlín

Bezpečnostní agentura Zlín, působící ve Zlínském, ale i Olomouckém kraji, nabízí široké spektrum služeb pro své klienty. Orientována je taktéž na úklidové služby Zlín, prioritou je ale komplexní ostraha osob a objektů na moravském území. Cílem firmy, je snížit možné riziko škody na majetku a neztratit důvěru klientů a jejich investované peníze do našich služeb maximálně zúročit.

Fyzická ostraha objektů

Úkolem pracovníků společnosti Astrema s.r.o. je především prevence a zabránění možných škod u majetku klienta. Je na něj kladeno důrazně profesionální vystupování, spolehlivost, rychlá reakce a samostatné rozhodování v nastalých krizových situacích.

Astrema s.r.o. nabízí komplexní služby, jakými jsou fyzické střežení objektu proti vzniknutí nežádoucí osoby (vloupání), obchůzková služba s využitím kontrolního systému, kontrola (obsluha vrátnic) vynášených a vyvážených věcí z hlídaného objektu, kontrola alkoholu v krvi zaměstnanců, obsluha elektronických zabezpečovacích systémů v objektu, kamerový dohled hlídaného areálu (objektu), okamžitý zásah v případě nejrůznějších havárií (voda, plyn, elektrický zkrat, ekologická havárie, apod.) nebo řešení krizových událostí.

Výhody fyzické bezpečnostní ostrahy

Je zřejmé, že hlavním úkolem bezpečnostní agentury, resp. jejich bezpečnostních pracovníků je zabránění, ale i prevence možných škod na majetku klienta. Jako každý pracovník, má i tento celou řadu povinností, které má v náplni práce a ani v dnešní době není stále možné, vše technicky vyřešit jinak než jeho fyzickou přítomností.

Bezpečnostní agentura Zlín má fyzickou bezpečnostní ostrahu ve svém portfoliu, kterou nabízí svým klientům. Jedná se především o tyto činnosti:

 • fyzická ostraha objektu chránící proti vniknutí nežádoucích osob a případnému vloupání
 • obchůzková kontrola s využitím kontrolního hlídacího systému
 • kontrola vynášených příp. vyvážených věcí z hlídaného objektu, v úvahu připadá i možná obsluha vrátnic
 • kontrola zaměstnanců na přítomnost alkoholu
 • obsluha zabezpečovacích systémů v objektu a kamerový dohled areálu
 • výdej klíčů a jejich evidence, ale i kontrola soukromých parkovišť
 • řešení krizových situací v objektu, jako jsou havárie vody, plynu, elektrický zkrat a další ekologické aspekty
 • součinnost se složkami integrovaného systému, tzn. s Policií České republiky, hasiči a záchrannou službou
 • v úvahu přichází i pořadatelská služba na festivalech, kulturních a společenských akcích
 • ochrana osob VIP

Pro větší efektivnost systému a snížení provozních nákladů je doporučeno kombinovat fyzickou ostrahu s ostrahou elektronickou.

Úklidové služby Astrema s.r.o. ve Zlíně

Naše úklidová firma Zlín Astrema s.ro. nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové služby ve Zlíně. Mezi nabízené služby patří pravidelný úklidový servis administrativních budov, kanceláří, nemocnic, škol, školek. Ale i domovní úklidy nebytových prostor (panelové domy). Dále i běžné úklidy bytů po malování a rekonstrukcích a dokončovací úklidové práce v interiérech při kolaudaci.

Pro úklid jsou používány kvalitní spolehlivé prostředky, které splňují ekologická kritéria a nechybí jim ani šetrnost vůči čištěným materiálům.

Příjemné a čisté prostředí pro své zaměstnance

Našim klientům zaručujeme solidní a vstřícné jednání, vhodné řešení i pro nestandardní situace, úsporu času a především nákladů, kdy výsledkem je příjemné, čisté a vitalizující prostředí. Dle Vašich požadavků upravíme časový rozvrh úklidových prací.

Úklidové služby Zlín působí především na Moravě, a to ve Zlínském a Olomouckém kraji. Od roku 1993, kdy firma vznikla, nabízí taktéž bezpečnostní služby, která nabízí svému širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.

Parapety jsou vhodným ekonomickým řešením především pro úpravu plastových oken. Vzhledem k obrovské použitelnosti lze parapety využít i u oken dřevěných, ale i hliníkových.

Výhodou okenních parapetů je absolutní odolnost proti vlhkosti, široká škála barevných provedení, jednoduchá instalace, nižší hmotnost a co je hlavní, tak okenní parapety jsou cenově dostupné.

Údržba parapetů je velice jednoduchá, k čištění se nesmí používat chemikálie, jako jsou ředidla a rozpouštědla. Hrubší nečistoty se musí nejprve odstranit mechanicky, poté se jen vyčistí standardními čisticími prostředky. Optimálním řešením je používat pro čištění Fenosol od naší firmy. Nevýhodou může být nebezpečí deformace při vystavení teplotám, které přesahují 60 stupňů Celsia. Jsou také méně odolné proti mechanickému poškození.

Technologie, ze které jsou parapety vyráběny, je extruze (protlačování) základního materiálu přes formu, kde se následně surová deska ochladí, poté se kašírováním nanáší povrchová PVC – folie.

Parapety se montují na rovnou, očištěnou plochu pod oknem, kam se nanese v dostatečné míře lepidlo nebo pěna. Důkladně se ovšem musí zatlačit pod rám okna a celoplošně zatížit, aby se parapet neodlepil.

Parapety – ekonomicky výhodná varianta při rekonstrukci větších objektů

Při rekonstrukci větších objektů, jako jsou činžovní domy, výrobní haly, školy atd., je ekonomicky výhodnou variantou použití parapetů. Vyrábějí se ohýbáním (válcováním) al – plechu a kromě estetického vzhledu domu slouží k překrytí venkovních podokenních vyzdívek, kde mají za úkol odvést stékající vodu, zabránit jejímu stékání a znečištění fasády objektu. Parapety se vyznačují se vysokou odolností vůči povětrnostním podmínkám a proti korozi. Další výhodou této třídy parapetů je jejich nízká tepelná roztažnost.

Při montáži těchto parapetů je potřebná větší opatrnost při kotvení k podkladnímu profilu a důkladnější příprava podkladu – rovnější vyzdívka. Po položení na vypěnovanou vyzdívku je nutno celou délku parapetu rovnoměrně zatížit. Pěna by mohla svou expanzí způsobit jeho deformaci.

Jednoduchá údržba parapetů běžnými šetrnými prostředky

Parapety je nutno čistit prostředky, které jsou k tomu určeny (doporučuje se FENOSOL od firmy intermen s.r.o.) nebo běžnými čisticími prostředky bez chemických látek, které by mohly povrch parapetu poškodit.

K těmto parapetům je možno použít jak hliníkové krytky, tak i krytky z tvrzeného PVC se stabilizátorem, který udržuje barevnou stálost i pevnost.

Tipy na údržbu okenních parapet, jejich výhody a nevýhody

Pokud máte již nově nainstalované venkovní okenní parapety, je třeba je daným způsobem udržovat. Po montáži venkovních parapetů je třeba odstranit ochrannou folii, která plní funkci pouze do doby montáže, poté se může stát nepříjemný problém při jejím odstraňování. Parapety je možné čistit běžnými čisticími prostředky, které již používáte ve své domácnosti. Vhodným přípravkem pro čištění je výrobek FENOSOL (lze jej zakupit v e-shopu parapet-shop.cz). Důrazně se nedoporučuje čistit okenní parapety chemickými prostředky, jakými jsou například rozpouštědla.

Výhody a nevýhody parapetů

Mezi výhody venkovních hliníkových parapetů patří jejich velmi lehká hmotnost, jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají úzkou tepelnou roztažnost a jsou odolné vůči korozi. Co jistě ocení každá domácnost je, že jsou velmi cenově dostupné a nabízí dlouhou životnost, jsou barevně stálé a lze si vybrat barevné provedení ze širokého portfolia. Nevýhodou je slabší tvarová stabilita, a to zvláště u delších rozměrů.

Navštivte firmu INTERMEN s.r.o., která provozuje i e-shop se širokou nabídkou produktů, naši odborníci vám poskytnou bezplatnou konzultaci a poradí jaké okenní parapety zvolit pro váš dům.

Intermen s.r.o. – dodavatel materiálů pro výrobce oken a montážní firmy

Dodavatelem pro výrobce oken a montážních firem je již od roku 1993 firma INTERMEN s.r.o. založená zakladatelem firmy Pavlem Řičánkem. Zpočátku přišel s nabídkou nalepovacích skelních profilů (příček) od renomovaného německého výrobce Robering, později svůj sortiment rozšířil o samolepící krycí ploché lišty s těsnícími jazýčky. Postupem času se sortiment firmy rozšiřuje především o parapety a další zboží s jasným zaměřením: „materiály pro výrobce oken a dveří pro montážní firmy“.

Více než 350 odběratelů v ČR a SR

Firma disponuje v současné době velice dobře zásobeným velkoobchodním skladem ve Zlíně, kde má společnost i svou centrálu. Z tohoto místa je zboží expedováno odběratelům v České republice a na Slovensko, kterých je více než 350. Pro další vývoj firmy jsou rozvíjeny obchodní vztahy s okolními státy, a to Německem, Rakouskem a Polskem.

Stále se rozšiřující nabídka parapetů

Postupem času se široká nabídka zboží, především o parapety se nadále rozvíjí, přibývají stále další a další profily a materiály, používané v moderní výrobě a montáži oken a dveří. INTERMEN s.r.o. velmi dbá na rychlost zásobování svých odběratelů, která je tak důležitá v této progresivní a stále se rozvíjející oblasti stavebnictví.

Služby hodinového manžela jsou čím dál oblíbenější

Na českém trhu se pomalu začíná rozrůstat okruh podnikatelů, kteří nabízejí služby hodinového manžela. Není to zcela nová služba, dříve tu podobné existovaly taky, ale nejmenovaly se tak, jako dnes. Dřív to bývala sousedská výpomoc a soused, který toho uměl víc, než manžel, prováděl stejné práce, které dnes nabízí hodinový manžel. Na českém trhu se služba hodinového manžela uchytila někdy kolem roku 2005, ale až od roku 2010 zažívá svůj velký boom a v současnosti nabízí tyto služby přes 400 firem. V současnosti se kolikrát ani sousedé v bytech pořádně neznají, lidé nevědí, kdo s nimi v bytových domech bydlí, a tak nemůže být řeč o sousedské výpomoci a najít někoho známého, který by opravil to či ono je čím dál složitější. Proto jsou podmínky pro rozvoj tohoto podnikání ideální.

Může k vám docházet pravidelně a starat se o všechny opravy ve vaší domácnosti

Najdou se společnosti nebo živnostníci, jejichž služby jsou průměrné, ale existují i takoví, kteří chtějí vyčnívat nad průměrem, nabízejí dokonalý klientský servis a dokážou velmi kvalitně odvést svoji práci. Mezi ně se může řadit i společnost Hodinový manžel Praha. Působí na trhu v Praze již dlouhou řadu let a za tu dobu obsloužila velké množství zákazníků, kteří vždy byli spokojení s provedením prací, s přístupem jejích pracovníků a s možností dohodnout si brzký termín pro realizaci služby.

Přehledně prezentují celou společnost internetové stránky, na kterých klient rychle najde vše, co potřebuje. Podrobný přehled nabízených služeb, důležité kontakty, základní ceník a také hodnocení klientů společnosti. Pouze základní ceník tu společnost Hodinový manžel Praha 4 uvádí proto, aby si klient mohl udělat hrubou představu o cenách, podrobnou kalkulaci mu vypočítají pracovníci společnosti buď prostřednictvím telefonu, nebo emailu. Do ceny jsou zahrnovány tři položky. Náklady na dopravu, náklady na hodinovou práci pracovníků a náklady na materiál. Ten si může klient zakoupit sám nebo jej poskytne společnost Hodinový manžel Praha. Za materiál nemusí klient platit žádné zálohy, ten je vyúčtován v konečné ceně po provedení všech prací. Drobný materiál (šrouby a hmoždinky) je zdarma.

Montáže satelitních přijímačů

Pokud trávíte hodně času sledováním televizních kanálů, jistě byste si rádi dopřáli bohatého množství satelitních stanic, které nabízejí veškeré možné druhy pořadů. Jestliže jste se rozhodli pořídit si nový satelit, je na místě důkladně naplánovat celou instalaci přijímacího zařízení, protože především samotná montáž satelitní paraboly může být častokrát poměrně komplikovaná. Instalace satelitního držáku, na který se následně upevňuje parabola, je někdy docela složitou záležitostí, protože taková montáž často vyžaduje zajistit si přístup na těžko dostupná místa. Pro zpřístupnění střech nebo štítových stěn je v řadě případů nejvhodnějším řešením využití zdvižné pracovní plošiny s potřebným výškovým dosahem, který Vám zajistí potřebný prostor pro manipulaci a zajištění bezpečnosti celé instalace.

Pracovní plošiny pro instalace ve výškách

Pronájem vysokozdvižných plošin v Praze a okolí provádí již od roku 1999 společnost Pronájem pracovních plošin Praha, která disponuje celou řadou vysokozdvižných zařízení a pronajímá je k účelům výškových prací i s odbornou obsluhou veškerých pracovních strojů. Všechny plošiny splňují nejpřísnější normy a kritéria pro samotný provoz i pro vliv na okolní prostředí. Pravidelná a odborná údržba se stará o prvotřídní stav a bezproblémové fungování veškerých zařízení. Pronájem pracovních plošin Praha má vše potřebné pro poskytnutí špičkové pomoci při instalaci antén i satelitů. Firma garantuje zákazníkům služby nejvyšší kvality a dostupné ceny svých služeb. Možnost spolupráce se specializovanými montážními firmami zajišťuje prvotřídní instalace satelitních a televizních přijímačů. Pro objednávku služeb kontaktujte společnost na telefonním čísle + 420 606 237 340 nebo vyplňte kontaktní formulář na internetových stránkách společnosti. Zajistěte si profesionální technické zázemí pro zajištění bezpečnosti a dostupnosti Vašich prací.

Konzultujte své rekonstrukční záměry s technikem

Rekonstrukce bytu Praha provádí rekonstrukce interiérů se zárukou nejvyšší kvality, kterou dokládá celá řada provedených rekonstrukcí, jejichž realizací dopomohla společnost řadě svých klientů splnit si svůj sen o komfortním bydlení plném moderního vybavení a nadčasového designu. V rámci individuálního přístupu ke každé konkrétní zakázce poskytuje Rekonstrukce bytů Praha také kompletní klientský servis, který zajistí zákazníkům třeba i technickou prohlídku objektu určeného k rekonstrukci a konzultaci s technickým pracovníkem, který s Vámi odborně projde všechny kroky chystané rekonstrukce. Zkrátka, kvalitní firma Vám kromě špičkové práce poskytne i řadu užitečných informací, které Vám usnadní přípravy na samotnou akci. Kromě kompletních rekonstrukcí bytů či kancelářských prostor Vám firma poskytne své služby i pro rekonstrukce jednotlivých pokojů. Častou samostatnou jednotkou bývají při rekonstrukcích koupelny či kuchyně, jejichž trendy se velmi rychle obměňují.

Rekonstrukce s důrazem na koupelnu

V Brně a okolí nabízí zákazníkům prvotřídní služby v oboru rekonstrukcí bytových i nebytových prostor Rekonstrukce bytů Brno, která nabízí klientům řadu výhod, jako jsou předběžné konzultace s technikem, vytvoření položkového rozpočtu, zpracování špičkového grafického návrhu nebo poradenství ohledně nákupu vybavení. Řada zákazníků klade při rekonstrukcích vysoké nároky na úpravy koupelen. Zřejmě to vystihuje intimní podstatu koupelen a je tedy pochopitelné, že se chce právě v těchto prostorách každý cítit příjemně a uvolněně. Jedním z nejdůležitějších faktorů, od kterých se odvíjí Vaše možnosti, je bezesporu velikost místnosti, které musí být plánované úpravy náležitě přizpůsobeny. Rekonstrukce bytů Brno vyvozuje jednoznačný trend z podoby koupelen realizovaných v poslední době a tím je minimalizace veškerého nábytku v koupelnách. Nábytek a veškeré úložné prostory ustupují touze po prostoru a volnosti.