Beton se díky ceně, trvanlivosti a dalším vlastnostem používá na stavbu podlah už nejen v průmyslových halách, ale i domácnostech. Běžně takovou podlahu najdeme v rodinných domech, na zahradě nebo v garážích. Pokud ale prošel nekvalitním zpracováním, vypadá dobře jen krátce. Pak se začnou objevovat praskliny, deformace a odpadávají i celé kousky. Narušená struktura už se pak jen vydroluje a vysypává jako natržený pytel s obilím.

Oprava betonové podlahy nemusí být nijak těžká. Je ale kolikrát otázkou, jestli se vyplatí snažit zachránit materiál, který je poškozen ve svém jádru. „Záplatování“ jen oddaluje problém, který přetrvává.

Jádro pudla je nekvalitní beton

Mixování nejrůznějších příměsí je přístup, který může způsobit úplně první snížení kvality a životnosti výsledného materiálu. I když je beton obecně považován za skoro nesmrtelný materiál, i on potřebuje v delším čase nějakou údržbu. Pokud je totiž základ starý, nekvalitní a už mohutně popraskaný, nemá příliš cenu se o opravu betonové podlahy vůbec snažit. V takových případech je mnohem jednodušší i cenově snesitelnější zmete odstranit a začít úplně nanovo.

To se týká hlavně celoplošně popraskaných bloků se znečištěným povrchem – díky tomu může nová vrstva čehokoli špatně držet. Je ovšem pravda, že někdy se dají použít na nový základ ty slušnější kousky původního betonu.

Podle poškození

Míra opravy betonové podlahy se odvíjí od kvality jádra a úrovně poškození. Při spolupráci s naší firmou provádí základní průzkum náš proškolený pracovník, který následně určí další postup.

Podle potřeby pak vybíráme z několika typů stavební chemie, která se hodí právě pro určený druh opravy. Většinou jsou to reparační hmoty, protože tyto přípravky díky obsaženým složkám lépe přilnou k původní betonové podlaze. Další možností k opravě betonové podlahy skýtá zkrátka lehčí beton.

Pokud má být oprava betonové podlahy úspěšná v jakémkoli stupni, je naprosto zásadní její čistota. K tomu lze použít průmyslové vysavače, které navíc snižují prašnost a jsou skutečně účinné.

Použití v praxi

Po volbě metody opravy betonové podlahy a přípravě vhodných postupů nastává samotná aplikace. Pokud má podlaha dilatační spáry nebo je v ní zabudované vytápění, používáme lehčí beton. Lépe vede teplo a existující podklad není tolik zatížen.

Existují případy, kdy beton sám není příliš poškozen, netrhá se a neláme, přesto se na povrchu objevuje betonový prach. K tomuto jevu obvykle vedou nepříznivé přírodní vlivy spojené s přetěžováním materiálu. Pro potlačení prašnosti obvykle využíváme penetrování povrchu, a pokud je potřeb nová vrstva, její vytvoření je poměrně snadné.

Broušení betonu

Každá oprava betonové podlahy? je náročná na čas a vyžaduje pečlivost, pokud má být provedena správně. Pokud to tak je, vydrží povrch spolehlivě řadu let bez dalších zásahu. Po opravě hloubky následuje vnější leštění a broušení. Obnovuje lesk a odstraňuje zašlou špínu. Díky napojení brusek na vysavače je samotný proces skoro bezprašný. Je třeba mít na paměti, že broušení vytváří matný povrch, a pokud chcete naopak lesk, je třeba ještě leštění.

Spojte se s námi

Kontaktujte nás na telefonu +420 732 653 601 nebo mailu info@udrzbapodlahpraha.cz.

Zahrady jsou dnes běžnou součástí našich domovů. Nemusíme zde jen pěstovat zeleninu, ale můžeme využít volného místa například pro bazén. Jako letní osvěžení a vodní radovánky je bazén správná volba. Je ovšem také nutné se trochu o něj starat a především by nám bazén měl dělat radost a nepřinášet jen starosti kolem něj.

Proč bazénová krycí plachta

Jelikož je bazén ve venkovním prostředí, je pravděpodobné, že se občas, v nejhorším případě denně, na hladině objeví nečistoty různého původu a to od hmyzu až po napadené listí. Čistit každý den vodní hladinu není zrovna ideální stav, který bychom chtěli v létě řešit. Proto je skvělým nápadem pořídit si bazénovou plachtu. Její úkol je nejen chránit vodu před znečištěním, ale také je zde možnost solárního ohřevu vody. Nemůžeme sice čekat rovnou vířivku, ale určitý stupeň ohřevu tady je.

Další výhodou bazénových plachet je jejich snadná údržba. Není prakticky potřeba se o ni nějak zvláště starat, ale očistit bychom ji občas měli. K tomu nám bohatě postačí jen trochu vody a hadr.

Krycí plachta na bazén je jistý druh komfortu

Bazén je skvělý samozřejmě k vodním radovánkám a právě její pořízení je určitý duh komfortu pro všechny majitele venkovních bazénů. Sbírat listí s vody by se nám asi nechtělo. Tyto plachty jsou vyrobeny z velice pevného a stabilního materiálu, který dokáže odolat nepřízni počasí a nepropouští vodu. Výrobci plachet mohou klientům také nabídnout i barevné provedení.

Bazénové plachty mohou také ušetřit spoustu našeho času, ale také finančních prostředků. Nejenže nemusíme bazén například vyhřívat, ale můžeme díky krycím plachtám uspořit bazénovou chemii. Bazén přikrytý krycí plachtou se pomaleji odpařuje. Tím nemusíme tolik využívat bazénovou chemii pro čištění.

Atypický tvar plachet

Firmy, které se zabývají krycími plachtami na bazén, mají ve své nabídce plachty na míru. Znamená to, že jsou schopny vyrobit nám plachtu přímo na náš bazén a nemusí to být zrovna kulatý bazén. Moderní jsou atypické tvary venkovních bazénů a tady je potřeba i atypická plachta. Vše záleží na našem přání. Bazénové krycí plachty jsou také vyrobeny včetně různých doplňků. Ty jsou potřeba hlavně k uchycení plachty, jako jsou například kotvící čepy, napínací gumy nebo třeba průtoková sítka, odtoková sítka.

Krycí plachty na bazén jsou k dispozici v různém barevném provedení, je zde rovněž možnost kvalitního potisku, různých velikostech a životnost se odhaduje až na 15 let.

Pořídit si tedy kvalitní bazénovou plachtu je určitě výhodná investice. Jistě nám nezatíží rodinný rozpočet a ještě nám usnadní práci. Máme také díky krycím plachtám na bazén dostatek času věnovat se příjemnějším věcem.

Mnoho investorů se ptá, proč by měla být montovaná hala lepší a hlavně v čem, než klasická zděná budova. Otázek je mnoho a my si můžeme na některé z nich odpovědět.

Rostoucí trend oblíbenosti montovaných hal

Montované haly v posledních letech zažívají velký vzrůst poptávek. Jsou jednoduše řešené a na přání a požadavky klientů se mohou přizpůsobit. Jsou variabilním a velmi výhodným řešením pro ty, co mají omezený rozpočet nebo z časových důvodů spěchají na zastřešení. Mají mnoho výhod, které bychom u zděných staveb jen těžko hledali. V případě, že se nám zamlouvá řešení takovým montovaných hal, při prvotní schůzce s pracovníky odpovídající firmy, můžeme vyjádřit své představy, zeptat se na náklady i na čas realizace.

Výhody montovaných hal

Všechny montované haly mají jednu velkou výhodu, která se určitě bude zamlouvat všem váhajícím investorům. Je to její snadná a především rychlá montáž. Takovou halu můžeme totiž mít postavenou v průběhu několika dní nebo týdnů. V případě zděných budov se to říct nedá, a proto v tomhle ohledu nemají montované haly konkurenci.

Jak už bylo zmíněno, tyto haly lze jednoduše smontovat. Pevná ocelová konstrukce je variabilní a je opláštěna rovněž velmi pevnou a kvalitní plachtou. Zde se mohou podle přání klienta umístit různé světlíky, okna a dveřní průchody.

Asi nejvíce bude každého investora zajímat především cena montované haly. Ta je ovlivněna právě různým doplněním, jako je osvětlení nebo tepelná izolace, ale stále je jejich cena velice nízká ve srovnání s klasickou zděnou budovou. Takže její pořizovací cena je spolu s provozními náklady tahounem pro zájemce.

Využití montovaných hal je široké

Pokud potřebujeme skladové prostory nebo výrobní haly, jsou montované haly tím správným řešením. Nejenže jsou rychle postaveny, ale jejich velikost závisí na požadavcích klienta a mohou být také rozšířeny, i když jsou již postaveny.

Nejen v odvětví výrobním se mohou tyto haly využít. Možnost je také v zemědělském sektoru, kde slouží jako stáje pro hospodářská zvířata, k uskladnění jejich krmiva i podestýlky. Dále je můžeme využít jako garáže pro těžkou techniku nebo dokonce jako hangáry pro letadla.

Ničím neobvyklým ale nejsou tyto haly ale také jako zastřešení sportovišť, tenisových kurtů, hřišť nebo jízdáren.

Montované haly jsou pro řadu svých výhod dokonalým a variabilním řešením pro své spokojené investory a to prakticky po celém světě.

Hledáte model zdravého a udržitelného bydlení? Zaujaly vás moderní sruby na klíč? Podívejte se na finské sruby značky Honka.

Finské sruby na klíč jsou zajímavou alternativou vůči klasickým cihlovým domům. Nabízejí vysokou estetickou kvalitu ale také dlouhou životnost a velmi vysokou odolnost proti požárům, vlhkosti a extrémnímu počasí. Jsou vhodné do všech zeměpisných šířek i klimatických oblastí a s dobrou péčí mohou přetrvat až stovky let.

Nejmodernější technologie pro stavbu srubů na klíč

Značka Honka je průkopníkem nejmodernějších technologií. Tato společnost začala jako první vyrábět sruby na klíč průmyslovou cestou za použití nejlepšího dostupného stavebního materiálu, který vydrží i extrémní horka, mrazy nebo vichřice. Ve výrobě se uplatňuje nejvyšší možná míra automatizace zpracování dřeva, která zaručuje vysokou přesnost vyrobených částí a tak co nejmenší množství chyb při následné realizaci stavby. Vyrobení finského srubu na klíč je tak nejen velmi rychlé a přesné ale také relativně levné.

Sruby na klíč v ověřené kvalitě

Společnost Honka realizovala více než 85 tisíc staveb srubů na klíč v zemích od Francie až po Japonsko. Po těchto zkušenostech a řadě výzkumů a testování tak spolehlivě zaručuje jak vysokou kvalitu provedení tak jedny z nejlepších odolností proti zemětřesení, požárům i vlhkosti.

Certifikované severské dřevo

Při výrobě srubů na klíč Honka se používá pouze severské dřevo z certifikovaných finských lesů, nikdy ne z chráněných oblastí. Konkrétně se jedná o finskou polární borovici, která je dále zprácována ve městě Karstula uprostřed Finska. Vzniklé srubové domy jsou oblíbeny v Evropě i Asii od Francie a Německa až po Rusko, Japonsko i Čínu.

Bezpečné bydlení pro každého

Obáváte se kvality a bezpečnosti bydlení ve srubu? Nemusíte. Finské sruby na klíč jsou naprosto bezpečnou alternativou ke klasickým domům s vysokým důrazem na odolnost proti požárům a všem extrémním klimatickým podmínkám. Zkušenosti značky Honka se předávají z generace na generaci a jsou stále vylepšovány výzkumy v oblasti bezpečnosti a odolnosti. Spolupracujeme tak například na japonských studiích zemětřesení, na protipožárních výzkumech ve Finsku, na německých testech jak zvýšit energetické úspory nebo na finských bezpečnostních výzkumech vlhkosti.

Zaujaly vás vlastnosti moderních srubových domů? Jaké další přednosti nabízejí finské sruby? Rádi byste se dozvěděli více? Obraťte se na nás a ptejte se na cokoliv.

Praha je pro někoho nepřehledná, lidmi a zejména turisty, se hemžící džungle, pro některé je to město, jako každé jiné. Co člověk, to názor a co řidič, to spousta příběhů. Pohybování se za volantem v rušném pražském provozu chce někdy notnou dávku trpělivosti a řidičského umění. Pokud však potřebujte něco stěhovat nebo převážet, pak je to o to větší dobrodružství.

Co nejvíce si to zjednodušit

Ať už se přesouváte z jednoho konce Prahy na druhý, nebo se stěhujete jen o pár ulic, vyjde to nastejno. Nikdy nepřenesete nábytek pěšky, to je jasné. Pokud ovšem nejste fanda do posilování a neberete stěhování jako formu tréningu. Ale zpátky na zem. Ve většině případů se lidé snaží přestěhovat co nejjednodušeji a zejména co nejrychleji. Ideálně je to, jak se říká, jedním vrzem, tedy jedním autem, jedním naložením a jedním vyložením v místě určení. A toto platí v kterékoliv části naší republiky, samozřejmě Prahu nevyjímaje.

Praktická a rozumná volba

Řešení se nabízí několik, ovšem nejvhodnější se jeví v případě, kdy nemáte vlastní náklaďák, zapůjčení dodávky. Není nic jednoduššího. Na webu najdete firmu, zarezervujete termín, vyberete vhodnou dodávku a je to. Naložíte, vyložíte a můžete jít na pivo. Samozřejmě toto je velmi zjednodušená verze, ale v kostce tomu tak skutečně je.

Dodávky jsou v půjčovně dodávek k dispozici v různých variantách, dle individuálních potřeb zákazníků, jsou moderní a účelně vybaveny, není problém je řídit pouze s řidičským oprávněním skupiny B.

Co když se vyskytne problém

Pokud se obáváte, že budete bloudit, je vhodné říct si o navigaci, kterou vám Půjčovna dodávek Praha zapůjčí, samozřejmě zdarma. V případě jiných problémů, které by se nečekaně vyskytly v průběhu vaší cesty zapůjčenou dodávkou, je určitě vhodné kontaktovat půjčovnu a vše řešit ke zdárnému konci. I když je Praha pro mnohé řidiče velký problém, v případě stěhování se zapůjčenou dodávkou to půjde jistě lépe, než kdybyste několikrát kvůli malému autu jezdili tam a zpět.

Bezpečnostních agentur je na trhu velké množství. Nicméně ne každá agentura vám nabídne služby komplexně. Bezpečnostní agentura Zlín jistě přijde někdy vhod. Je jedno, o jaký objekt, majetek nebo lidi se jedná, vždy je potřeba oslovit někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Ochrana majetku se nemusí týkat jen fyzické osoby, která daný objekt, osobu nebo majetek hlídá. Bezpečností agentura má totiž na starost váš majetek. Zaměstnanci procházejí prověrkou, která je prověří a to včetně lidí, kteří mají na starost úklid. Nemusíte se tak bát, že byste do bytu či firmy pouštěli nezodpovědnou osobu, která by vás okradla. Bezpečností agentury si totiž zakládají na poctivých zaměstnancích. Podobnou funkci má i elektronická ostraha a bezpečnostní agentura Otrokovice, která je levná a prokáže stejně efektivní způsob. Majitelé rekreačních objektů mohou v klidu spát, protože riziko, že někdo odcizí předměty, není tak velké. Kdo zahlédne bezpečnostní systém, bude odrazen od nápadu něco tu ukrást.

Pro své klienty zajišťuje bezpečnostní agentura Zlín fyzickou bezpečnostní ostrahu. Jedná se především o tyto činnosti:

 • fyzická ostraha objektu chránící proti vniknutí nežádoucích osob a případnému vloupání
 • obchůzková kontrola s využitím kontrolního hlídacího systému
 • kontrola vynášených příp. vyvážených věcí z hlídaného objektu, v úvahu připadá i možná obsluha vrátnic
 • obsluha zabezpečovacích systémů v objektu a kamerový dohled areálu

Každý z nás chce, aby byl jeho domov útulný, poskytoval mu prostor pro relaxaci, odpočinek a načerpání energie. Na tom se velkou měrou podílí čistota prostředí, které nás obklopuje, a ovlivňuje nejen naši pohodu, ale i naše zdraví.

Pro důkladný úklid však nestačí jen utřít prach nebo vyluxovat. Tak totiž neodstraníme všechny nečistoty. Čas od času je proto nezbytné vzít úklid pořádně z gruntu a svěřit se do rukou odborníkům, díky nimž bude váš byt čistý jako klícka. Provedou běžné mytí oken, ale poradí si i s těmi znečištěnými po malířských nebo stavebních pracích. Protože disponují profesionální technikou a prostředky, hloubkově vyčistí koberce, matrace, sedačky i další čalouněný nábytek. Většinou používají metodu mokrého čištění koberců, která nejen velmi efektivně odsaje všechny nečistoty, roztoče, prach i nežádoucí pachy, ale zároveň také regeneruje vlákna, oživuje původní barvy, prodlužuje životnost a provoní čištěný povrch. Prostor tak celý ožije.

Pak už stačí jen doladit maličkosti v podobě dekorací a bytových doplňků, které jsou v interiéru pomyslnou „třešničkou na dortu“. Správnou náladu a příjemné prostředí pro posezení s přáteli či rodinou dotvoří svícny mnoha stylů. Nezapomeňte svým hostům nabídnout pohoštění, servírovat ho můžete například ve stylových barevných miskách či talířích. K vychutnání opravdové domácí pohody patří i sklenka dobrého vína. Dopřát si ho můžete v kvalitních sklenicích a karafách, které chuťový požitek ještě umocní.

Jste-li spíše milovníkem kávy a čaje, pak vám radost jistě udělají krásné šálky v zajímavých metalických barvách či skleněné konvice, ve kterých si lahodný mok snadno připravíte. Oblíbeným bytovým doplňkem je dnes také dekorační sklo. Jedná se hlavně o skleněné vázy v unikátním designu a rozmanitých barvách, které dodají interiéru punc prvotřídní elegance. Jak si doladíte váš domov, je jen na vás. Hlavní je, abyste se v něm cítili příjemně a rádi zde trávili svůj čas.

Možná vás napadla otázka, zda jsou vůbec ještě obývací stěny v módě a zda vyhovují minimalistickým trendům? Ano, výrobci skvěle zareagovali i na tuto novou skutečnost. Moderní obývací stěny hýří volností, pyšní se originalitou a lehkostí s ohledem na variabilitu a praktičnost. Trh nabízí ohromné množství obývacích sestav a ty rozdělují podle jejich konstrukce a možností. Tajemství oblíbených sektorových stěn spočívá v jednoduchosti, nejde o kompaktní model, ale o sestavu malých a velkých skříní, vitrín, komod, polic a TV stolků. Jednotlivé kusy na sebe velikostně a stylově zapadají, je možné si časem jednotlivé prvky dokupovat.

Variabilní a praktické obývací stěny

Moderní obývací stěny výhoda – příznivé ceny a fakt, že je možné si je nechat poslat smontované. Jde skutečně o efektní, unikátně designovaný nábytek, který je navíc variabilní, účelový, vzdušný a barevně zajímavě kombinovaný. Příkladně velice elegantní je kombinace bílá/černá. Do většího interiéru je možné si zakoupit pevnou obývací stěnu, a pokud máte atypické pokoje, tak je tady možnost si nechat vyrobit nábytek na zakázku, ale to už zase něco stojí. Do malého obýváčku není vhodná tmavá stěna, ale světlá, světlé odstíny pokoj opticky rozšiřují. Taktéž je vhodné volit obývací stěnu sestavenou z polic a regálu, a tak využít prostor nejen na zemi.

Obývací stěny – dovoz po celé ČR zdarma

Milujete zrcadla? Tak si pořiďte zrcadlovou obývací stěnu. Všechno je možné a s dopravou zdarma, ale to musíte zavítat do největšího internetového obchodu s nábytkem t-nabytek.cz. A pokud jsou ve vašem hledáčku exkluzivní, retro nebo klasické či starožitné obývací stěny, tak jste na tom správném místě, nechybí zázemí kamenné prodejny v Chrudimi a spolehlivá zákaznická podpora. A nyní záleží už jen na vašich bytových a finančních možnostech, fantazii a estetickém cítění.

Alfavertical s.r.o., která se specializuje se na přestavby bytových jader, na vytváření a zhotovování projekčních prací včetně 3D vizualizací a statistických výpočtů a posudků, patří mezi specialisty na trhu. Nabízí komplexní služby, tudíž není třeba se starat o další činnosti, které jsou spojeny s rekonstrukcí bytového jádra Brno.

Při samotné rekonstrukci nabízí zajištění nové vodoinstalace, elektroinstalace a odpadů, sádrování a štukování omítek, montáž nových oken, stínících systémů, parapetů. U podlah nabízí jejich pokládku, betonování a nivelaci. Montuji další doplňky do bytu včetně instalace protipožárních nebo bezpečnostních dveří.

Firma se specializuje mimo rekonstrukce bytového jádra Brno i na změnu dispozice bytu, a to na řezání do panelů, včetně zajištění souvisejících inženýrských služeb. Realizují a zhotovují veškeré projekční práce, a to i včetně 3D vizualizací statických posudků. Zvláště 3D vizualizace rekonstrukce jsou mezi klienty hojně oblíbené, protože dokáží věrně zobrazit budoucí výsledek rekonstrukce.

Navštivte webové stránky www.alfavertical.cz, které vám dále napoví jakým směrem se při rekonstrukci bytu ubírat a jak bude výsledný efekt vypadat.

Kdo je ASTREMA s.r.o.?

Od roku 1993 působí ve Zlínském kraji důvěryhodná a bezpečnostní agentura Zlín, která nabízí své široké služby širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů, kde mimo jiné také zajišťuje úklidové služby. Pro firmu je tedy prioritou spokojený zákazník, na čemž si Astrema s.r.o. velice zakládá. Filosofií firmy je při realizaci zakázek přemýšlet za klienta ve smyslu snížit možné riziko škody na jeho majetku a neztratit jeho důvěru. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.

Působnost firmy?

Jak již bylo zmíněno, tak úklidové služby Zlín mohou využít zákazníci z celé Moravy, kde se především obrací na firmu klienti ze Zlínského a Olomouckého kraje.

Technologie špičkové úrovně

Společnosti ve Zlíně a Otrokovicích se pyšní vyspělou technologií špičkové úrovně. Monitoring a kontrola objektu po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu, je nejvyšší možná úroveň rychlého nasazení. Poplachový signál automaticky spouští na ono místo i své hlídky, takže se není čeho obávat. Pachatel tak může být přistižen v místě činu, což je rozhodně potěšující okolností. Řada lidí má ten problém, že byli vykradeni, ale nikde není záznam. Pokud navíc nejsou pojištění, nedostanou zpět žádnou náhradu škody.

Fyzická ostraha – profesionální bezpečnostní agentura Zlín

Bezpečnostní agentura Zlín, působící ve Zlínském, ale i Olomouckém kraji, nabízí široké spektrum služeb pro své klienty. Orientována je taktéž na úklidové služby Zlín, prioritou je ale komplexní ostraha osob a objektů na moravském území. Cílem firmy, je snížit možné riziko škody na majetku a neztratit důvěru klientů a jejich investované peníze do našich služeb maximálně zúročit.

Fyzická ostraha objektů

Úkolem pracovníků společnosti Astrema s.r.o. je především prevence a zabránění možných škod u majetku klienta. Je na něj kladeno důrazně profesionální vystupování, spolehlivost, rychlá reakce a samostatné rozhodování v nastalých krizových situacích.

Astrema s.r.o. nabízí komplexní služby, jakými jsou fyzické střežení objektu proti vzniknutí nežádoucí osoby (vloupání), obchůzková služba s využitím kontrolního systému, kontrola (obsluha vrátnic) vynášených a vyvážených věcí z hlídaného objektu, kontrola alkoholu v krvi zaměstnanců, obsluha elektronických zabezpečovacích systémů v objektu, kamerový dohled hlídaného areálu (objektu), okamžitý zásah v případě nejrůznějších havárií (voda, plyn, elektrický zkrat, ekologická havárie, apod.) nebo řešení krizových událostí.

Výhody fyzické bezpečnostní ostrahy

Je zřejmé, že hlavním úkolem bezpečnostní agentury, resp. jejich bezpečnostních pracovníků je zabránění, ale i prevence možných škod na majetku klienta. Jako každý pracovník, má i tento celou řadu povinností, které má v náplni práce a ani v dnešní době není stále možné, vše technicky vyřešit jinak než jeho fyzickou přítomností.

Bezpečnostní agentura Zlín má fyzickou bezpečnostní ostrahu ve svém portfoliu, kterou nabízí svým klientům. Jedná se především o tyto činnosti:

 • fyzická ostraha objektu chránící proti vniknutí nežádoucích osob a případnému vloupání
 • obchůzková kontrola s využitím kontrolního hlídacího systému
 • kontrola vynášených příp. vyvážených věcí z hlídaného objektu, v úvahu připadá i možná obsluha vrátnic
 • kontrola zaměstnanců na přítomnost alkoholu
 • obsluha zabezpečovacích systémů v objektu a kamerový dohled areálu
 • výdej klíčů a jejich evidence, ale i kontrola soukromých parkovišť
 • řešení krizových situací v objektu, jako jsou havárie vody, plynu, elektrický zkrat a další ekologické aspekty
 • součinnost se složkami integrovaného systému, tzn. s Policií České republiky, hasiči a záchrannou službou
 • v úvahu přichází i pořadatelská služba na festivalech, kulturních a společenských akcích
 • ochrana osob VIP

Pro větší efektivnost systému a snížení provozních nákladů je doporučeno kombinovat fyzickou ostrahu s ostrahou elektronickou.

Úklidové služby Astrema s.r.o. ve Zlíně

Naše úklidová firma Zlín Astrema s.ro. nabízí kvalitní a spolehlivé úklidové služby ve Zlíně. Mezi nabízené služby patří pravidelný úklidový servis administrativních budov, kanceláří, nemocnic, škol, školek. Ale i domovní úklidy nebytových prostor (panelové domy). Dále i běžné úklidy bytů po malování a rekonstrukcích a dokončovací úklidové práce v interiérech při kolaudaci.

Pro úklid jsou používány kvalitní spolehlivé prostředky, které splňují ekologická kritéria a nechybí jim ani šetrnost vůči čištěným materiálům.

Příjemné a čisté prostředí pro své zaměstnance

Našim klientům zaručujeme solidní a vstřícné jednání, vhodné řešení i pro nestandardní situace, úsporu času a především nákladů, kdy výsledkem je příjemné, čisté a vitalizující prostředí. Dle Vašich požadavků upravíme časový rozvrh úklidových prací.

Úklidové služby Zlín působí především na Moravě, a to ve Zlínském a Olomouckém kraji. Od roku 1993, kdy firma vznikla, nabízí taktéž bezpečnostní služby, která nabízí svému širokému spektru klientů. Zabývá se komplexní ostrahou osob a objektů. Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb v ČR a držitelem ISO 9001:2001. Za peníze investované do našich služeb získáte renomované služby.